התקשרו עכשיו: 072-2345145
רואה חשבון | יועץ מס

רואה חשבון - השוואת מחירים

הדרגה הבכירה ביותר בתחום הפיננסים.
רואה החשבון מספק מגוון שירותים לעצמאיים וחברות בניהם הנהלת חשבונות, דו"ח שנתי, חשבות שכר וייצוג אל מול רשויות המס השונות.

מלא את פרטיך בטופס הפנייה וקבל מס´ הצעות מרואה חשבון בחינם!
התקשר ל-072-2345145 או מלא את פרטיך בטופס הנ"ל ורואה חשבון יחזור אליך בהקדם:
* שם מלא: * איזור מגורים:
* דוא"ל: * עיר מגורים:
* טלפון 1:   טלפון 2:
  הערות: * אני מעוניין ב:
שדות החובה מסומנים בכוכבית
הצהרת הון
אחד מכלי מס הכנסה המאפשר לרשות זו לבצע בדיקות ואומדנים בנוגע למהימנות הדוחות המשודרים על ידי הנישום.

הצהרת הון

דוחות שנתיים
הגשת דוחות שנתיים היא חובה אשר גוררת עומס ולחץ רב אצל רוב החברות ועצמאים. ישנן חברות ועצמאיים אשר השכילו להבין שנה קודם לכן, כי גם למטלה זו של הרשויות ישנה פתרון. הפיתרון הינו יצירת קשר עם רואה חשבון אשר יגיש וידווח את דוחותיו של הנישום. ישנם עסקים אשר מעדיפים התקשרות עם משרד רואי חשבון החולש על כל ההתנהלות החשבונאית של העסק, לאורך כל השנה.

דוחות שנתיים

מקדמות מס הכנסה
כל בעל עסק קטן או גדול חייב בתשלום מקדמות למס הכנסה , מקדמות אלו נועדו בכדי להבטיח מחד הבטחת תשלום חבות המס למס הכנסה ומאידך דאגה לבעל העסק , בעל העסק כביכול פורס את תשלום המס לתשלומים וכך אינו חייב בתשלום גדול בסוף שנה ולא מסכן את תזרים המזומנים שלו ואת נזילותו.

מקדמות מס הכנסה

בחירת רואה חשבון
כיצד להחליט מיהו הרואה חשבון המתאים לעסק שלי

בחירת רואה חשבון

עוסק או חברה
לצורך קבלת ההחלטה על הפיכת העסק העצמאי או השותפות לחברה בע"מ, ישנם מספר דברים שחשוב לדעת. חברה בע"מ הינה גוף משפטי נפרד מבעל החברה (בעל החברה ממוסה על ידי רשויות המס בנפרד), והינה גוף אשר יכול לבצע פעולות עסקיות, וכן לתבוע או להיתבע בנפרד מבעליה. מהסיבה הזו , לא ניתן לגעת בנכסיו הפרטיים של בעל החברה .

עוסק או חברה

רואה חשבון השוואת מחירים - קבל 5 הצעות בקליק - רואה חשבון עוסק מורשה פטור הקמת חברה הקמת עסק פתיחת חברה פתיחת עסק הצהרת הון דוחות שנתיים רואי בתל אביב בצפון במרכז בדרום תל זעיר משרד משרדי ת"א בע"מ שירותי